Звичайнісінькі скляні пляшки Ольга Денисик перетворює на дзвоники, скрипки, бокали і навіть свічки. Аби чарівне перетворення відбулося, дівчині потрібні лише фарби та пензлі.
- Я почала малювати на пляшках саме напередодні Нового року. На першій пляшці зобразила сніговика, різдвяні дзвоники, пухнастий сніг, - розповідає Ольга Денисик. - До речі, з того часу малюю тільки по наповнених пляшках. Бо дарувати пусту пляшку – погана прикмета. А я всі свої роботи роздаровую.
Ольга ніколи не навчалася у художній школі, хоча мала генетичний хист до малювання – дуже гарно малює її батько.
Читайте ще: Карту Чернівецької області вишили пенсійники. Унікальний витвір тепер у музеї
- Процес створення однієї пляшки займає приблизно дві ночі (чомусь моменти творчості у мене припадають саме на ніч), - розповідає Ольга. - Купую пляшку будь-якого напою – пива, шампанського, коньяку чи віски. Спочатку протираю її спиртом, щоби знежирити. Далі – накладаю на неї ґрунтовку. Коли вона підсихає, розпочинається найцікавіше – власне малювання. Користуюся акриловими фарбами. Аби малюнок добре закріпився на пляшці, потрібна доба. І виріб готовий. Зверху його можна покрити лаком, проте я цього не роблю. Коли фарби висихають, пляшку можна навіть мити під прохолодною водою – малюнок не зіпсується.
Оля малює те, що в той чи інший момент для неї актуальне. Наприклад, коли дізналася про вагітність подруги – створила їй у подарунок пляшечку у вигляді дзвоника. А знайомому музикантові подарувала пляшку-скрипку.
Вам буде цікаво: Чернівецьке видавництво стало переможцем Всеукраїнського конкурсу «Краща книга України»
- Іще рік назад я намагалася лічити свої роботи, але вже через два-три місяці збилася з рахунку. Знаю точно, що в моєму доробку вже є понад сто пляшок, - каже дівчина. – Але вдома – не маю жодної своєї роботи. Всі роздаровую. Мої пляшечки є вже по всій Україні і навіть за кордоном.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами