Чиновницю тоді відсторонили від посади. У справі йшлося, що вона вимагала 1200 доларів за розміщення рекламної вивіски.
Інформацію про повернення на посаду журналістам Інформаційного агентства АСС підтвердила сама Олена Пушкова.
"Так, справді, ухвалою Першотравневого районного суду від 13.09.2018р. клопотання прокурора про відсторонення мене від посади начальника відділу охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради повернуто без права оскарження. Таким чином я маю вийти на своє робоче місце. Суд продовжується в частині дослідження правомірності пред'явленої підозри у скоєнні корупційних дій. Наразі діє презумпція невинуватості, тільки суд може визначити законність звинувачення, дослідивши всі обставини справи. З практики такі суди можуть тривати кілька років" - пояснила Олена Пушкова.
Зараз у планах пані Олени вивчити всі зміни в законодавстві в галузі охорони культурної спадщини та містобудування.
"Новий закон 1553 вводить нові управлінські структури на об'єкті ЮНЕСКО та в його буферній зоні, КМУ роз'яснень ще не надав. За час моєї відсутності розпочата робота з коригування історико-архітектурного опорного плану та меж і режиму використання буферної (охоронної) зони об'єкту ЮНЕСКО. Попереду тендери по визначенню виконавця надзвичайно важливих містобудівних проектів. Сподіваємось на розширення структури відділу, збільшення чисельності, що дасть можливість забезпечити більш активно інспектувати історичне середмістя, відновлення роботи експертної науково-консультативної ради" - ділиться планами начальниця відділу охорони культурної спадщини.
Окрім того, каже, в кінці року з'являються кошти на реставраційні роботи фасадів і брам, треба встигнути їх освоїти. Також продовжується робота над новою Комплексною програмою охорони культурної спадщини.
Нагадаємо, досудове слідство щодо дій начальниці відділу охорони культурної спадщини ЧМР завершили ще в жовтні 2017 року.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами