До експозиції увійшли експонати етнічної галереї «Спадкоємці» села Мамаївці, що на Кіцманщині. Про це пише ІА АСС. Зокрема, тут можна побачити вишиті обрядові рушники, одяг, картини та ікони, які тривалий час збирала до своєї колекції Галина Українець, директорка етногалереї «Спадкоємці». Допомагали поповнювати збірку й жителі Мамаївців. Деякі роботи Галина Українець вишила власноруч, інші – бабуся.
Читайте також: Донька, що витинає не бачачи, та батько, котрий народився, щоб малювати: у Чернівцях відкрили унікальну родинну виставку (ФОТО)
«Родзинкою виставки є наша мамаївська кодина – головний убір, який носили дівчата і востаннє вдягали його у день весілля. Саме тоді кодину знімали з голови дівчини й покривали її хусткою. І так вона ставала жінкою. А до цього часу дівчата ходили на «данці», там знайомилися, заручалися, одружувалися, дітей хрестили, свята святкували – Різдво, Великдень, бо решту часу дуже багато працювали, а відпочивали мало», - розповіла Галина Українець.
Окрім цього, на виставці можна й переглянути світлини з родинного альбому Галини Українець, на яких зображені рідні та односельчани директорки етнічної галереї «Спадкоємці».
Отримуйте новини в Telegram
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами