Керівникам навчальних закладів необхідно скласти графіки проведення контрольних уроків за різними формами:
- у звичному режимі, якщо карантин завершиться 24 квітня;
- в онлайн-режимі, якщо карантин буде продовжено після 24 квітня.
Викладачі музично-теоретичних дисциплін, які працювали з учнями в онлайн-режимі, за умови виконання навчальних планів у повному обсязі, можуть завершити контрольні заходи до 1 червня.
Усі питання щодо організації та провадження освітнього процесу в мистецьких школах вирішують керівники та педагогічні ради кожної школи окремо.
Учні, які з певних причин не займалися дистанційно (через відсутність інтернету або інших технічних можливостей), а їхні батьки внесли плату за навчання у період карантину, продовжать навчальний процес у червні. Для цього керівник закладу має прийняти окреме рішення (видати наказ).
Читайте також: Уроки музики під час карантину: юні буковинці записали вражаюче відео
Групові заняття з предметів колективного музичення (оркестр, хор) з метою запобігання розповсюдження коронавірусу потрібно проводити невеликими групами (до 5-ти осіб), враховуючи соціальну дистанцію.
Викладачам, які не виконали навчальних планів з об'єктивних причин, потрібно ущільнити навчальний матеріал, скласти тестові завдання, скоротити навчальні плани, а закріплення матеріалу перенести на початок наступного навчального року.
Викладачі різних фахів (особливо піаністи) все ж наполягають на проведенні обласних фахових конкурсів. Тому дати, формат проведення, уточнені положення будуть надані додатково. У такому разі можливі й спрощення конкурсних програм.
Наші новини є у Facebook