Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала міністерка освіти України Лілія Гриневич.
На конференції представлено стенди одразу 30 закладів з різних країн Європи, вони вибороли це право, взявши участь у кампанії та пройшовши опитування від Ради Європи «Вільно говорити, безпечно навчатися: Демократичні школи для всіх».
"І наші вчителі, і наші діти показують просто вищий клас. Вони говорять не лише про права, які є основою демократії, а й про обов’язки громадян, розповідають про ініційовані в закладах проекти, побудову комунікацій та інші дуже важливі інструменти, які допомагають цивілізовано взаємодіяти у закладах" - пише Л.Гриневич.
На конференції представлено: Чернівецьку ЗОШ №38, колективи з Мелітопольської школи № 23, Ірпінської СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки та права, Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16, Миргородського НВК "Гелікон" та Конотопської гімназії.
Прем’єр-міністр Норвегії підкреслила, що її країна підтримує освітню реформу в Україні, оскільки та відповідає спільним європейським цінностям та має на меті формування вільних та інформованих громадян.
Нагадаємо, нещодавно викладач Чернівецького ліцею №1 Паул Пшенічка виступив на сесії Верховної Ради. Найкращий вчитель України 2017 року прийшов до парламенту аби озвучити проблеми освіти України та закликати народних депутатів звертати більш прискіпливо увагу на навчання наших дітей, адже саме це вбереже нашу державу від багатьох загроз національній безпеці, впевнений педагог.
Читати ще: Чернівецькі школи - серед кращих в Україні за результатами ЗНО
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами