Це дозволить їм підвищити заробітну платню працівникам уже із 1 вересня. Так, лікарі отримуватимуть на 70% більше, медичні сестри – на 50%, санітарки – на 25%, пише ІА АСС з посиланням на Чернівецьку ОДА.
«НСЗУ прийматиме заявки на ці контракти до 15 жовтня. Однак усі наші заклади охорони здоров’я комунальної форми власності, які надають спеціалізовану медичну допомогу, та центр екстреної медичної допомоги уже подали усі необхідні папери. Департамент охорони здоров’я Чернівецької ОДА та керівники медичних установ працювали оперативно, щоб якнайшвидше отримати гроші на доплати лікарям, медсестрам та санітаркам», – пояснила заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак.
Крім того, 17 закладів охорони здоров’я Буковини, які мають нестабільне фінансове становище, також успішно подали заявки до НСЗУ на контракти, які дозволить їм залучити додаткові кошти. Таким чином, керівники цих установ матимуть змогу погасити борги із заробітної плати.
Читайте ще: Думка дня: Наталія Гусак про підвищення зарплат буковинським медикам
Аби медичні заклади мали змогу законтрактувати відповідні пакети із НСЗУ, напередодні госпітальна рада затвердила їхні плани розвитку.
Дивіться нас на YouTube
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
Далеко не потрібно ходити. Проаналізуйте, до прикладу, де і як живуть більшість хірургів. І це за невелику зарплату, яку вони отримують офіційно.
Я не проти, щоб їм підвищили оплату праці, але за умови, що вони перестануть дерти з цих людей останню шкіру.