За її результатами встановили, що 80% сховищ, які є на Буковині - придатні до використання, однак є і певні проблеми. Про це повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк, пише Медіа агентство АСС.
«За час повномасштабного вторгнення вдалося збільшити кількість захисних споруд на 700 за рахунок найпростіших укриттів. Готові до використання 1347 об’єктів. В області є частина захисних споруд, які є на обліку, а по факту відсутні. Ця проблема тягнеться роками, а у період воєнного стану розгляд питання щодо зняття з обліку захисних споруд Державною службою з надзвичайних ситуацій припинено.
За результатами перевірки 251 приватне укриття виявилося не придатним до використання. По державним та комунальним здійснюється повторна перевірка. Всі отримали відповідні приписи з недоліками, які потрібно виправити. Під час перевірки 65 укриттів приватної та комунальної форми власності виявились закритими. Комісія навідається до них знову», - повідомив посадовець.
Медіа агентство АСС є в Instagram
Він також озвучив найкращі показники серед громад по готовності захисних споруд (100%): Банилівська, Вашківецька, Волоківська, Кадубовецька, Камянецька, Острицька, Селятинська, Сучевенська, Тарашанська, Тереблечанська, Топорівська, Чагорська.
Руслан Запаранюк наголосив на тому, що місцева влада має нарощувати фонд захисних споруд, приводити до ладу вже існуючі укриття, власники приватних укриттів повинні дбати про їхній санітарний стан та доступність для громадян.
Відповідно до розпорядження, балансоутримувачі захисних споруд зобов’язані у 30 денний термін привести їх у належний стан відповідно до норм законодавства.
Нагадаємо, у Чернівцях стартували ремонти в укриттях. Всього поточно відремонтують 8 укриттів комунальної власності за 3,5 мільйони гривень
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами