15-16 серпня в «Місті Добра» відбудеться II Міжнародна науково-практична конференція з дитячої паліативної допомоги «Метелики надії», пише МА АСС.
На конференції обговорюватимуть життя дітей з тяжкими та невиліковними діагнозами, які щодня борються за право на гідне дитинство. Будуть підійматися питання про те, як зробити таких дітей видимими для системи.Тобто, як дати їм реальний шанс на порятунок.
Конференція проходитиме у медичному центрі «Дім Метеликів», що є частиною «Міста Добра». Це простір, де діти з невиліковними захворюваннями, отримують не лише медичну допомогу, а й комплексну підтримку: психологічну, реабілітаційну, освітню, побутову.
Саме тут благодійники нещодавно відкрили нове відділення респіраторної підтримки для дітей, які потребують апаратів ШВЛ і висококваліфікованого цілодобового догляду. 13 стерильних боксів, сучасне обладнання, команда фахівців і найголовніше - турбота, яка змінює життя. Загалом в «Домі Метеликів» понад 50 дітей, які потребують паліативного догляду. Центр існує лише завдяки донатам, фінансової державної підтримки нема.
Отримуйте новини в Telegram
На конференції також прозвучать десятки виступів кращих фахівців з дитячої неврології, анестезіології, паліативної педіатрії, фізичної терапії, транспортування дітей з паліативним профілем, амбулаторного догляду та інше. Будуть підніматися і соціальні питання з дотримання прав паліативних дітей, поваги до їхньої гідності, безпеки в складних життєвих обставинах.
Серед спікерів будуть Ірина Кондратова, Зоя Максимова, Федір Лапій, Максим Розяєв, Іван Анікін, Сергій Горіщак, Станіслава Рикова, а модераторами будуть Федір Лапій, Олексій Риков, Сергій Горіщак, Марина Маменко.
До події запрошують приєднатися всіх медиків, які працюють в дитячому паліативі та дотичних напрямках, а також управлінців, благодійників, волонтерів та усіх, хто вірить у гідне дитинство навіть у складних діагнозах.
В межах заходу також пройдуть практичні майстер-класи:
- проведення ЕЕГ і УЗД для паліативних дітей;
- основи парентерального харчування;
- методи комплексної реабілітації;
- догляд за дітьми з ШВЛ;
- практики каністерапії, арт-терапії, догляду за стомами, профілактики пролежнів.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами