Лише за останній місяць правоохоронці вилучили у рамках проведення кримінальних проваджень майже двісті велосипедів. Здебільшого зловмисники користувалися необачністю та безпечністю громадян щодо збереження власних роверів. Залишені без нагляду, у під’їздах, магазинах, розважальних закладах, не надійно зафіксовані велосипеди й надалі стають легкою здобиччю для крадіїв.
Як розповів пише офіційний сайт УМВС у Чернівецькій області, співробітники міліції, реагуючи на повідомлення мешканців обласного центру про зникнення велосипедів, провели комплекс заходів та викрили торгову точку, де продавалися двоколісні, нібито із-за кордону. Під час проведення санкціонованого обшуку оперативники вилучили понад 160 велосипедів.Ровери різних моделей, як дороговартісні так і малого цінового сегменту. Як з’ясувалося, серед них були крадені у мешканців обласного центру. Вподальшому вдалося встановити і осіб, які доставляли велотранспорт на продаж.
Двоє жителів Чернівецької області, віком 23-х та 26-ти років, зізналися співробітникам міліції у скоєнні крадіжок велосипедів. Наразі правоохоронці встановлюють всіх потерпілих від дій зловмисників.
Також, міліціонери викрили трьох молодиків, котрі посеред білого дня поцупили велосипед 37-річного мешканця Чернівців. Потерпілий залишивровер у під’їзді будинку без нагляду на декілька хвилин, а коли повернувся, його вже на місці не було. Камери відеоспостереження зафіксували зловмисників. Оперативники встановили особи крадіїв, а згодом їх і знайшли. З’ясувалося, що крадіжку вчинили двоє мешканців Вижницького районі та чернівчанин. Хлопці, віком від 19 до 23 років, раніше до кримінальної відповідальності не притягувалися.
Слідчі кваліфікують дії зловмисників, як у першому випадку, так і в другому, за ознаками злочину передбаченого ч.2 ст. 185 Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 5 років.
Щоб захиститися від крадіжки велотранспорту правоохоронці радять тримати його постійно у полі зору. Ні в якому разі не залишайте ровери без нагляду у під’їздах будинків, поблизу торгових закладів, в інших громадських місцях. Якщо виникла необхідність залишити без нагляду двоколісний транспортний засіб, попросіть тих, кому довіряєте, приглянути за ним, або використовуйте декілька надійних велосипедних замків. А коли вам пропонують придбати велосипед за низькою ціною, це вас має насторожити. Велика ймовірність того, що він є краденим. І пам’ятайте, збереження Вашого майна в першу чергу залежить від вашої уважності та пильності.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами