Розлучені чоловіки скаржаться, що через недосконале законодавство і позицію соціальних служб, роками добиваються права бачитись зі своїми дітьми
Татусі навіть створили всеукраїнську громадську організацію «Тато має право», куди входять чоловіки із різних українських міст.
Їхні історії – схожі. Чоловіки нарікають, що дружини після розлучення часто маніпулюють фактами перед соціальними службами і судами, відвойовуючи право повної опіки над дитиною.
Нагадаємо: Сьогодні світ відзначає Міжнародний день родини
Батьки роками не бачать дітей. І щоб виховувати їх на рівні зі дружинами, проходять через числення судові засідання.
Тим часом, у Чернівцях органи опіки та піклування більшість заяв на право виховувати дитину після розлучення задовольнили на користь чоловіків. А в складі опікунської комісії порівну чоловіків та жінок.
Ілля Профіс, активіст ГО «Батько має право»: Ми зіткнулись із проблемою дискримінації батька у питаннях, які стосуються визначення місця проживання дитини ,а також визначення участі батька у спілкуванні з дитиною .
Олександр Швець, голова ГО «Батько має право»: Перше, що роблять – утримувати дитину, потім – утримувати якомога довше,не давати іншому з батьків, це ганебніша річ. Інше – це поліція, бідуть, пишуть заяви..
В питаннях місця проживання хочу запропонувати вам ідею визначення місця проживання, наприклад – два тижні проживання з батьком, два тижні - із матір’ю Оцю практику - день через день ми запускаємо Україною і пропоную звернути на неї увагу органи опіки та піклування. Ці практики законні і вони забезпечують інтереси обох сторін.
Олександр Паскар, заступник міського голови: Ми враховуємо точку зору одного та іншого. Зазвчиай, батьки просять день, два для спілкування з дитиною, ми це усе враховуємо.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами