Вони вмирали від голоду просто на вулицях Чернівців, чи на залізниці, не дійшовши до міста, де було більше харчів, із сіл. Такі спогади очевидців голодомору 46-47 років на Буковині. Краєзнавці кажуть: голодомор в нашому краї почався із приходом радянської влади.
Вперше за 16 років чернівецька команда юних фізиків стала призерами всеукраїнського турніру в Сумах. Учні Ліцею №1 міста Чернівці стали відкриттям для всієї України, адже наймолодша команда не лише змогла протистояти випускникам ліцеїв, які з року в рік їздять на такі змагання, але й стати на п’єдестал пошани та заявити про себе на всю державу як краща команда – дебют турніру.
Вже всімнадцяте волонтери з Буковини рушили на Схід, аби доправити бійцям на передову найнеобхідніше. Голубці, вареники, салати, капуста з ребрами, домашня випічка, ковбаси, підчеревина – і все це за особливими рецептами.
Збій роботи котельні, пожежа та евакуація ліцеїстів, розчистка лінії електромереж, яку пошкодило дерево. Усі ці біди одночасно спіткали Чернівецький військово-спортивний ліцей. На щастя, це були лише навчання мнс-ників та різних комунальних служби.
Національному олімпійському комітету 25 років. Спортсменам, тренерам та меценатам подякували за їхню роботу, відданість своїй справі та бажання рухатися вперед.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами