На штучному полі можна грати у футбол та волейбол. Облаштування спортмайданчику, який вартував понад 3 мільйони гривень, стало можливим завдяки участі школи у минулорічному конкурсі «Бюджет ініціатив». Про це пише Інформаційне агентство АСС.
Наші новини є у Facebook
Раніше діти грали у футбол на асфальті. Майже вісім років тут бив коліна і лікті гравець шкільної футбольної команди, 9-класник Олександр. Тепер замість асфальту - нове штучне поле.
«Це надасть стимулу юним футболістам розвитися. Я вважаю, що це штучне поле – одне з найкращих. Воно м’яке, і сподіваюсь, не дозволить зазнати футболістам значних травм, які можна отримати на твердих полях», - розповів Олександр.
За словами вчителя фізкультури школи №24 Ярослава Куриша, на майданчику можна грати не тільки у футбол, він також передбачений і для волейболу – варто лише встановити стовпи і натягнути сітку.
«Цей майданчик, безперечно, покращить навчальний процес учнів. Раніше нам доводилося ділити між класами спортзал у школі. Тепер ми зможемо розділити дітей: хтось займатиметься у спортзалі, а хтось - на спортмайданчику», - каже педагог.
Як зазначила ініціаторка цього проєкту та депутатка Чернівецької міської ради від партії «Європейська Солідарність» Наталія Фрунзе, у школі навчаються понад 1 200 дітей, які досі займалися фізкультурою в одному спортзалі.
«Ми розуміли, що треба щось змінювати. Але побудувати новий корпус не було можливості, а завдяки Бюджету участі ми змогли реалізувати такий проєкт, - каже Наталія Фрунзе. - Завдяки батькам, колективу школи, ми отримали майже 3500 голосів за цей проєкт. Загалом ми вже реалізували 5 проєктів у школі завдяки «Бюджету участі», а цьогоріч буде шостий – облаштування доріжок довкола школи».
Дізнавайтесь інші новини Буковини.
Своєю чергою, заступник Чернівецького міського голови Юрій Лесюк додав, що зараз у місті проводитимуть аналіз спортивної інфраструктури, який має показати, де варто будувати нові об’єкти.
«Йдеться про спортивні об’єкти у складі навчальних закладів, управління спорту та ЖРЕПів. Відтак, зробивши аналіз, визначимо, де необхідно будувати нові майданчики. Пріоритетом будуть густонаселені мікрорайони. Щодо цього майданчика, то він корисний тим, що діти не будуть бігати по асфальту. Доступ до цього майданчика буде не тільки для учнів, а й для тих, хто просто хоче пограти у футбол. Варто лише звернутися до адміністрації.
Окрім цього, ми подали проєктну заявку на отримання коштів з держбюджету. Всього було виділено 500 млн. грн. по Україні для побудови спортмайданчиків. Отож, чекаємо на результат, скільки місто отримає коштів», - зазначив посадовець.
Завершили відкриття спортивного майданчику футбольними матчами між шкільними командами.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами