Такі центри відкриють у кожному районі. До них входитимуть працівники архітектурно-будівельної інспекції, архітектор району, спеціаліст із земельних питань та представник БТІ. Шанс вижити матимуть ті споруди, які не порушують будівельні норми щодо його розміщення.
Олександр Кіфряк, заступник начальника управління архітектурно-будівельної інспекції у Чернівецькій області: «Людина звертається до представника в БТІ. Представники готують певну кількість документів, звертається до архітектора, архітектор в свою чергу розглядає, тобто дотримання норм. Потім дає також свій висновок. Вони готують декларацію про готовність об’єкта до експлуатації відповідно до будівельної амністії. Уже далі ця декларація приходить нам, ми її розглядаємо».
Така амністія є абсолютно безкоштовною. За нелегальну побудову штрафи не стягуватимуться. Чи матимуть шанс на легалізацію споруди, побудовані з порушеннями, поки не знають.
Олександр Кіфряк, заступник начальника управління архітектурно-будівельної інспекції у Чернівецькій області: «На сьогоднішній день в переважній більшості все можливо».
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами