Слухач: Питання до пані Юлі. Серед депутатів більшість чоловіків. Вони вас вітали напередодні свята? Квіти може дарували?
Юлія Сафтенко: Треба це питання адресувати моїм колегам мужчинам. Хай скажуть, чи вони допетрали привітати бодай добрим словом, вже не кажу квіткою. У нас 5 депутаток залишилося у сесійній залі. Для мене від них найкращий подарунок був би толерантне відношення одне до одного, це було би круто.
Людмила Григорчук: Ви у сесійній залі не відчули, що незабаром свято?
Юлія Сафтенко: На жодну йоту.
Нагадаємо, Свято весни і День народження Шевченка. Що можна святкувати 8-ого березня.
Немає традиції "скидатися" на квіти викладачам і у Чернівецькому університеті. І у цьому випадку, це однозначно, позитивно, дійшли спільного висновку у програмі "Суть Речей" з викладачкою ЧНУ, перекладачкою, Ларисою Олексишин.
Людмила Григорчук: Сьогодні студенти вас вітали?
Лариса Олексишина: Один тюльпан я отримала жовтий. В університеті не прийнято вітати викладачів. Ні на день вчителя. Ні на 8 березня.
Людмила Григорчук: Це добре?
Лариса Олексишина: Я сприймаю це позитивно. Мені був приємно отримати той тюльпан, але це не обов’язково. А от чоловіки з нашої кафедри подарували нам торт.
Людмила Григорчук: Це добре, що студентів не змушують збирати кошти на подарунки викладачам.
Лариса Олексишина: Нема такого, принаймні я можу говорити про наш факультет іноземних мов. А от щодо колег-чоловіків, то у нас є четверо чоловіків, один з них німець. Лектор з Німеччини, який також нас вітав з святом. Серед студентів також більше дівчат. Десь 80% на 20%.
Читати ще: Австрія очима чернівецьких студентів у одній книзі.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами