Про це йдеться на сайті Норвезького управління імміграції, пише Медіа агентство АСС з посиланням на Громадське.
- Черкаську;
- Чернівецьку;
- Хмельницьку;
- Кіровоградську;
- Київську (область, а не місто);
- Полтавську;
- Вінницьку;
- Житомирську.
- Івано-Франківської;
- Львівської;
- Рівненської;
- Тернопільської;
- Волинської;
- Закарпатської.
Наші новини є у Facebook
У Норвезькому управлінні імміграції пояснили, що безпечними областями вважають ті, де українська влада здебільшого контролює ситуацію, а Росія не має або має мінімальний контроль та вплив.
Жителі цих областей не зможуть отримати колективний захист. Це також стосується тих, хто проживав на території цих областей щонайменше останні 6 місяців.
Хоча у Норвезькому управлінні імміграції зазначили, що заздалегідь не можуть сказати, що вважатимуть останнім постійним місцем проживання.
Крім того, в управлінні пообіцяли в індивідуальному порядку розглядати заявки навіть від жителів областей, які Норвегія вважає безпечними. Однак пояснюють, що критерії для отримання індивідуального захисту будуть «набагато суворіші», ніж для колективного. Претенденту треба буде довести, що українська влада не змогла надати йому захист.
Зміни торкнуться біженців, які подали заявку на захист від 13 січня 2025 року. Також вони стосуватимуться тих, хто подав заявку на захист з 28 вересня 2024 року й досі не отримав відповіді.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами