Завершився транскордонний проект «Медицина в надзвичайних ситуаціях – швидка відповідь транскордонним викликам у рамках транскордонної програми «Румунія-Україна-Молдова 2007-2013».
Завдяки коштам Євросоюзу в Чернівецькій області вдалось закупити нове обладнання та провести ремонт у Заставнівській та Новоселицькій лікарнях. В центральній районній лікарні Новоселиці придбали два сучасні реанімобілі та капітально відремонтували операційний блок.
Валерій Калараш, головний лікар Новоселицької ЦРЛ: Було проведено і профінансовано досить солідну систему очищення повітря операційного блоку. Повірте, це дуже важливоМедичне обладнання отримали і лікувальні заклади партнерів проекту – Молдови та Румунії.
Крістіна Попа, представник-партнер проекту із Сучавської повітової ради (Румунія) : Як партнер проекту ми теж отримали від його реалізації користь. Ми закупили 15 комплектів медичного обладнання, яке нині використовується Сучавською повітовою лікарнею. Також тридцять наших медпрацівників пройшли навчання і тренінги у трьох країнах. Навчання і тренінги для медиків України, Молдови та Румунії, як діяти у різних екстримальних випадках - ще одне досягнення програми.
Валерій Калараш, гловний лікар Новоселицької ЦРЛ: Не менш важлива частина проекту - проведення тренінгів, які пройшли в Румунії, в Унгенах – Молдові, наших партнерів і в нас за участю висококваліфікованих фахівців. Транскордонний проект тривав понад два роки .Спільна Операційна Програма Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013, фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами