Патрульний поліцейський має бути справжньою Людиною - це основна вимога до кандидатів, зазначив Олег Йосипів, начальник патрульної поліції Чернівців у програмі "Суть Речей" на Радіо 10.
Нагадаємо, сьогодні розпочався додатковий набір до Управління патрульної поліції м. Чернівці.
Слухач: Скільки було прийнято на роботу за цей час?Цікава мені кадрова робота: скільки жінок, скільки чоловіків маєте. І є інформація , що в інших областях дівчата-патрульні, що вони зловживають своїм становищем до своїх цивільних чоловіків, що у них є зброя.
Олег Йосипів: Є у нас люди, які вже не працюють у патрульній, є такі, що звільнилися за власним бажанням, приємно, що мало таких, значить їм комфортно працювати. Є такі, які виїхали за кордон. Є такі, які не влаштували нас, як реформовану структуру, вони звільнені, є категорія людей, які переведені в інші міста, є переведені у інші підрозділи поліції. Ніхто нікого не тримає, але якщо людина з Сокирянщини, то йому зручніше нести службу саме там. За рік і два місяці разом звільнилися близько 40 людей. Невдовзі буде донабір, буде запуск донабору.
Людмила Григорчук: Щодо донабору в патрульну поліцію. Які основні якості ви будете відзначати у майбутніх поліцейських, окрім фізичної підготовки і інтелектуального рівня?
Олег Йосипів: Це має бути Людина. Щоб вони були справжніми, щоб те, що вони говорять відповідало їх вчинкам. Вони мають своїми прикладами показувати як треба змінити наше суспільство.
Людмила Григорчук: Коли ви були у мене в цій студії напередодні Нового року, ви вже тоді говорили, що у Чернівцях бракує патрульних поліцейських. Ви говорили тоді про те, що звільнили людей за дисциплінарні покарання, за те, що в аварії потрапляли.
Олег Йосипів: Тепер таких резонансних подій не було. Всі випадки стають відомими журналістам. Тепер уже менше і аварій, адже люди набираються досвіду, вони більш обережні, вони більш виважено і виконують свій обов’язок.
Щодо жінок, разом з адмінперсоналом їх близько 80. Щодо зловживання своїм становищем, то я такого не чув. Для нас поліцейський не має статі. Вони роблять одну роботу, немає різниці чи те жінки, чи чоловіки
Людмила Григорчук: Скільки жінок у відсотковому відношенні?
Олег Йосипів: Це четверта частина. Я гордий, що у нас такі дівчата, це сильна команда. Наші патрульні чітко знають, що вони роблять, і чому вони тут працюють. Як хлопці, так і дівчата. Після того, як ми на Центральній площі склали присягу, то ми є поліцейськими і вдома, і на роботі, і у відпустці. Ми зобов’язані робити те, що ми маємо робити.
Людмила Григорчук: Щодо кадрової політики загалом.
Олег Йосипів: Сьогодні у нас практично 100% молодих людей або мають вищу освіту, або зараз навчаються, у них високий рівень знань і вони розуміють, що маючи освіту, вони мають перспективу. Мають можливість кар’єрного зросту усі. Я прийшов керівником поліції у 26 років зі званням лейтенанта поліції, це говорить, що все в Україні змінюється на краще.
Слухач: Чи для учасників АТО будуть переваги при наборі на службу?
Олег Йосипів: Ми всіх вітаємо патріотів, які є учасниками бойових дій. Зараз у нас 42 працівники, які мають статус учасника АТО. Я, чесно кажу, буду особливу увагу приділяти таким людям. Вони бачили смерті, вони пережили це на собі і вони знають, що нам справді потрібно. Приходьте до нас, приходьте на вулицю Заводську і будемо разом служити. Глибоко поважаю і ціную їх, бо вони ризикуючи життям зберегли цілісність України і я впевнений, саме завдяки таким людям, ми повернемо окуповані території.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами