«Для самого підприємства система валідаторів дає змогу контролювати пасажиропотік та обліковувати кошти. А для людей – це зручність, впевненість у тому, що кошти йдуть саме на рахунок підприємства», - йдеться у повідомленні.
На тролейбусному маршруті №4 кондуктор сьогодні не має звичайних квитків. Пасажири використовують здебільшого мобільні валідатори, або ж переносні – ті, які є у кондуктора.
Отримуйте новини в Telegram
Оплата за проїзд - банківською карткою або через телефон. В такому разі ціна квитка менша - 4 гривні. Якщо пасажир все ж оплачує готівкою, у системі запрограмовано, це дорослий квиток, студентський, дитячий чи пільговий. Тоді кондуктор натискає відповідну кнопку і пасажир отримує квиток.
«Кондуктори кажуть, чернівчани реагують на нововведення нормально. І додають, що з кожним разом все більше пасажирів, які заходячи у тролейбус, запитують, чи є електронна оплата. Нагадаємо, кожен тролейбусний маршрут у Чернівцях забезпечений валідаторами. Є 60 мобільних і 67 стаціонарних валідаторів. Мобільний валідатор – це переносний, який знаходиться у кондуктора. Стаціонарний – встановлено на поручні у тролейбусі», - підсумували у ЧТУ.
Читайте також: Для Чернівців хочуть придбати енергоефективні тролейбуси
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами