87-річна жінка спіткнулася і впала поблизу стоянки на вулиці Героїв Майдану у Чернівцях. Пенсіонерка зламала руку, повідомляє ІА АСС з посиланням на Facebook-сторінці спільноти "Стопхам Буковина".
"Викликали швидку, поруч був працівник поліції, одразу взяв ініціативу у свої руки. Але проблема в іншому: понакладали заборон для заїзду авто, які стирчать так, що кожен може перечепитися, і я впевнений, що це не перший та не останній випадок. Сподіваюсь ті, хто це вигадав та встановив, задоволені собою. А були б людьми, то надали хоча б фінансову допомогу", - написав у спільноті автор посту, модератор спільноти Едуард.
Як пояснив ІА АСС заступник директора департаменту ЖКГ міської ради Сергій Обшанський, управління контролю за благоустроєм міської ради повинно написати протокол на балансоутримувача території. Після того повинно направити лист до департаменту ЖКГ, а далі - підготують лист на комунальне підприємство "МіськШЕП" для демонтажу.
Читайте також: Посадовець Чернівецької облради поскаржився в НАБУ на чиновника ОДА
"Всі пристрої, які обмежують рух у Чернівцях, є незаконними. Тож усіх їх необхідно демонтувати. Багато подібних є на території ЖРЕПу №14, поблизу багатоквартирних будинків. Демонтажем на території балансоутримувача займається ЖРЕП, ОСББ або управлінська компанія.
Інспектори складають протокол, видають припис із вимогою демонтувати конструкцію у встановлений термін. Якщо балансоутримувач не виконує припису, інспектори складають ще один протокол", - розповів Сергій Обшанський.
Процедуру встановлення та демонтажу подібних елементів благоустрою регулює стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Згідно з нею, штраф за незаконне встановлення таких конструкції становить від 850 до 1700 гривень.
Наші новини є у Facebook
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами