До поліцейських звернулася 32-річна жителька обласного центру. Заявниця розповіла, що їй у месенджер надійшло повідомлення про можливість отримання грошової допомоги від благодійної організації. Чернівчанка повірила інформації з СМС та ввела конфіденційні дані банківської картки. В подальшому з рахунку жінки зникло понад 26 тисяч гривень, пише МА АСС з посиланням на Відділ комунікації поліції Чернівецької області.
Ще однією жертвою аналогічної схеми шахрайства став 25-річний житель села Великий Кучурів. Чоловік повідомив співробітникам Чернівецького РУП, що в одному месенджері побачив оголошення про грошову виплату. Буковинець перейшов за посиланням, вказав свої анкетні дані та інформацію про банківський рахунок. Після чого отримав сповіщення про перерахування понад 72 тисячі гривень на невідомий рахунок.
Наші новини є у Facebook
Також від шахрайства потерпів 62-річний житель села Рідківці. Буковинець розповів працівникам поліції, що під час оформлення онлайн-доставки на автомобільні деталі, перейшов за посиланням, за яким ввів реквізити банківської картки. В результаті чого з його рахунку зникло понад 21 тисяча гривень.
Відомості про вказані факти поліцейські внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Проводяться досудові розслідування.
Правоохоронці звертаються до громадян з проханням довіряти інформації про соціальні виплати тільки з офіційних сайтів установ і організацій.
«Закликаємо: будьте уважними та обачними, не переходьте за сумнівними посиланнями та в жодному випадку не вводьте вашу конфіденційну інформацію, що стосується ваших банківських рахунків», - йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами