Лише за минулу добу саме в таку шахрайську пастку потрапили одразу ж четверо буковинців. Як розповіла співробітникам Чернівецького РУП 68-річна місцева жителька, що в соціальній мережі побачила оголошення про можливість отримання фінансової допомоги. Чернівчанка перейшла за посиланням та ввела реквізити банківської картки, з якої в подальшому зникло 20 тисяч гривень, пише МА АСС з посиланням на Відділ комунікації поліції Чернівецької області.
Ще однією жертвою такої ж афери стала 47-річна жителька Вижницького району. Жінка повідомила правоохоронцям, що їй у месенджері надійшло повідомлення про отримання грошової допомоги. Буковинка перейшла за фішинговим посиланням з SMS та виконала всі підказки на невідомому сайті. Таким чином шахраї отримали доступ до онлайн-банкінгу потерпілої, відкрили на її ім’я кредитний рахунок і перерахували з нього 14 тисяч гривень.
Також цього дня із заявами про шахрайство до правоохоронців звернулися 18-річний чернівчанин та 54-річна жителька Новодністровська. Заявники також потрапили до «лап шахраїв» під приводом отримання соціальної виплати. Буковинці перейшли за фейковими посиланнями та заповнили заявки на невідомих сайтах, де вказали конфіденційну інформацію про їхні банківські рахунки. В результаті чого з картки парубка зникло 3800 гривень, а у жінки – 6500 гривень.
Наші новини є у Facebook
Відомості про незаконне заволодіння коштами буковинців поліцейські внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Проводяться досудові розслідування.
Правоохоронці звертаються до громадян з проханням довіряти інформації про соціальні виплати тільки з офіційних сайтів установ і організацій.
«Закликаємо: будьте уважними та обачними, не переходьте за сумнівними посиланнями та в жодному випадку не вводьте конфіденційну інформацію, що стосується ваших банківських рахунків», - йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами