Зокрема, у 28-річної чернівчанки шахрай під приводом купівлі дитячого ліжка через одну із соціальних мереж виманив 10 тисяч гривень. Вона особисто перерахувала кошти незнайомцю. Відтак – товар заявниця не отримала, а потенційний продавець більше не виходить на зв'язок, пише МА АСС з посиланням на Відділ комунікації поліції Чернівецької області.
Цього ж дня 48-річна місцева жителька, оформляючи спадщину за кордоном від псевдородичів, перерахувала невідомій особі майже 297 тисяч гривень.
А до 28-річного жителя обласного центру надійшло смс-повідомлення від нібито товариша заявника, який попросив фінансової допомоги. Чернівчанин перерахував 22 тисяч на банківську картку шахрая, а згодом зрозумів, що його ошукали.
Також учора 20-річна буковинка під приводом оформлення доставки товару з відомої платформи надіслала на невідомий рахунок майже 16 тисяч гривень.
До 46-річного чернівчанина зателефонувала невідома особа, представилася військовослужбовцем рф і запропонувала свою допомогу в отриманні інформації щодо звільнення з полону родича заявника. Свої «послуги» шахрай оцінив у 18 тисяч гривень. Чоловік перерахував ці кошти, однак не отримав жодних відомостей про полоненого.
За цими фактами поліцейські внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.
Загалом сума завданих збитків заявникам становить 363 тисячі гривень.
Тривають досудові розслідування.
Отримуйте новини в Telegram
Правоохоронці нагадують буковинцям про необхідність перевіряти інформацію про нарахування чи списання коштів з їх рахунків. Також громадянам не потрібно переходити за сумнівними посиланнями, перераховувати гроші незнайомим особам, а також надавати свої персональні дані, до яких належать:
- термін дії банківської картки;
- PIN-код;
- слово-пароль;
- cvv2-код.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами