11 бюро запрацювали в області на базі місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Про перші підсумки роботи новостворених бюро правової допомоги журналістам ІА АСС розповіли в Чернівецькій облдержадміністрації директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну та директор Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Мінтенко
За цей час безкоштовними послугами бюро правової допомоги скористались понад 500 громадян.
Нагадаємо, у вересні розпочав свою роботу відділ “Герцаївське бюро правової допомоги” Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Спеціалісти вирішували юридичні та правові питання, надавали допомогу на початку кримінального розслідування, також допомагали врегулювувати спір не доводячи справу до суду.
Вам буде цікаво: Школи витрачають мільйони на паперову звітність. Більшість освітян так і не вірить у дебюрократизацію освіти
Усього в області працює 11 бюро правової допомоги. Нагадаємо, бюро правової допомоги утворені в кожному районі і місті України як відокремлені підрозділи місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що діють в Україні з 1 липня 2015 року.
"До нас звертаються інваліди, малозабезпечені, і особи, які підпадають під дію Закону про статус ветеранів війни. Багато питань, які стосуються соцзабезпечення, майнових. Буквально два місяці тому завершилась справа з поверненням майна інваліду по зору, якого родичі хотіли позбавити спадку, прикладів є багато", - розповів директор Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Мінтенко.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами