Соцмережі вибухнули вчора фотографіями та повідомленнями про те, що в центрі Чернівців автомобілі, які припарковані з порушеннями - блокують спеціальними пристроями.
Ведучі програми "Автопатруль" на Радіо "Станція" 103,2 ФM дізналися у патрульної поліція процедуру встановлення блокіратора та причини.
Тимчасове затримання транспортного засобу – а саме примусове припинення використання транспортного засобу шляхом його блокування за допомогою технічних засобів застосовується тоді, коли автомобіль не можливо доставити на евакуаторі на арешт майданчик, пояснили патрульні поліцейські.
Вам буде цікаво: Патрульній поліції - 1 рік. Досягнень багато, але роботи ще більше
Тимчасове затримання транспортного засобу поліцейським проводиться у випадках, передбачених статтею 265-2 КУпАП, зокрема у разі, коли неможливо усунути причину затримання на місці виявлення адміністративного правопорушення, якщо транспортний засіб створює значні перешкоди дорожньому руху.
Тимчасове затримання транспортного засобу здійснюється також у разі виявлення транспортного засобу боржника, оголошеного в розшук відповідно до статті 40 Закону України "Про виконавче провадження".
Розблокування транспортного засобу здійснюється поліцейським після складення протоколу про адміністративне правопорушення або винесення постанови у справі про адміністративне правопорушення. У разі відсутності водія, транспортний засіб якого затримано, поліцейський залишає на місці, де був автомобіль, або під його склоочисниками повідомлення про тимчасове затримання транспортного засобу.
Поліцейські кажуть, в повідомленні, яке залишають на автомоіблі, номер 102. Водій телефонує, на місце приїжджає патруль, шоб скласти адмінматеріали і зняти блокіратор.
Читати ще: Поліціянти вчилися патрулюванню у канадців
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами