Якщо деталей вирішення цього питання у міській раді чернівчани не знають, то з соцмереж інформації черпають більше.
Зокрема, публікація МКП "Чернівціспецкомунтранс" про встановлення 4-х контейнерів для сміття на вулиці Александрі, посприяла уточненню від інспекції з благоустрою, що компанії, які надають послуги з вивозу ТПВ в місті, змушені встановлювати сміттєві баки, це їхній обов'язок.
Коментар Сергія Обшанського,керівника інспекції благоустрою міста Чернівці: "Правила благоустрою м.Чернівці затверджено 2015 році. Нагадую для компаній , які надають послуги з вивозу ТПВ в місті , а саме: МКП Чернівціспецкомунтранс, Альтфатер, ПП Укрвторсесурси Буковини, мають виконувати певні пункти правил:
Пункт 6.8. Відповідальність за технічний і санітарний стан контейнерних майданчиків покладається на споживачів послуг з вивезення твердих побутових відходів. Прибирання місць завантаження твердих побутових відходів після їх вивантаження з контейнерів у спецавтомобіль здійснює надавач послуг. За належний технічний стан сміттєзбірників (контейнерів) відповідає їх власник, надавач послуг.
Пункт 6.20. Мешканці приватного сектору забудови мають встановлювати на території свого будинковолодіння 100-120 літрові бачки для збору та вивезення твердо-побутових відходів , які надає надавач послуг з вивозу ТПВ".
У відповідь на це представник МКП "Чернівціспецкомунтранс" Григорій Шевчук зауважив: "Спецкомунтранс несе збитки щоденно і не малі. Щотижнево міняємо близько 10 коліс, рівняємо кріплення до них, плюс привезти контейнер на базу поремонтувати, і відвезти на адресу. Одне не погане колесо коштує близько 300 гр. Причина - контейнерний майданчик не відповідає нормам".
Читати ще: Косіть траву вчасно, інакше - штраф: інспекція благоустрою попереджає
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
Та ж напевно Каспрук. Хто ще