47-річний Володимир Бурмай у прикордонній службі вже 25 років. Прийшов одразу після навчання у Київському інституті сухопутних військ. Перший бойовий досвід офіцер, як і чимало його побратимів, отримав під час АТО. Про це йдеться у сюжеті «Подробиць», пише Медіа агентство АСС.
«Побачили цей момент, що росія агресор, що вона не зупиниться. І напевно, оцей страх перед ними, він дуже швидко зник і в нас залишилась одна ненависть», - пригадує прикордонник.
У складі Чернівецького прикордонного загону Володимир проводив стабілізаційну операцію на Чернігівщині, а згодом боронив Слов'янськ. У грудні підрозділ передислокували на Луганщину.
«Я отримав завдання від начальника відділу - сформувати три штурмові групи і 4 числа нам треба було відновити втрачені тимчасово позиції. Почався вже такий період цікавий. Все можна по хвилинах, по годинах відчувати, аналізувати, що вийшло, що не вийшло. У загальному - задачу виконали», - розповідає військовий.
Ворог кілька діб нещадно гатив по українських захисниках. Але воїни вистояли і відвоювали позиції.
Медіа агентство АСС є в Instagram
Після осколкового і кульового поранення Володимир продовжив керувати загоном. Тоді не думав про себе, прагнув вберегти і підтримати людей. Боляче, але з бою повернулися не всі.
«Цей біль заглушити неможливо. Це на все життя. Найголовніше завдання - не допустити, щоб ці втрати були більшими. Якщо ми цю людину не повернемо, треба щось робити у пам'ять про цих людей. Я завжди казав: ви є свідками великих подій. Ваша задача - залишитись живими», - каже Володимир Бурмай.
Із бійцями Володимир працює постійно, щоб колектив діяв як єдиний механізм. Для цього має бути мотивація, переконаний офіцер.
Більше дивіться у сюжеті:
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами