У Чернівцях перед ОДА мітингували ресторатори: просили дозволити їм працювати. У Чернівцях перед будівлею обласної адміністрації зібралося близько сотні представників ресторанного бізнесу, які вимагають від влади послабити карантин «червоної» зони та дозволити роботу ресторанів.
«Ми зібралися, щоб пояснити владі, що ресторатори також можуть організувати мітинг і вимагати дозволити роботу ресторанів. Третій локдаун протягом одного року ми уже не витримаємо. Ми вимагаємо, щоб обласна влада звернулася до Кабінет Міністрів і надала нам якісь пільгові гарантії. Адже ніхто нас не звільняє від податків, орендну плату багато власників ресторанів також змушені кожного місяця сплачувати», - сказав один з організаторів акції, голова Буковинської Організації Рестораторів «БОРщ» Олександр Довганич.
«Британський» штам коронавірусу: у лабораторії ВООЗ досліджують зразки з Буковини. Буковинські епідеміологи очікують найближчий тиждень отримати результати досліджень, які дадуть відповідь на питання, чи циркулює вже на території області новий мутований вірус.
Про це кореспонденту ІА АСС повідомила головна санітарна лікарка Буковини Наталія Гопко.
«Ми очікуємо результатів дослідження у референс-лабораторії ВООЗ. Власне, і з приводу наявності чи відсутності так званого «британського» штаму коронавірусу. До того, як ми отримаємо ці результати, робити будь-які припущення щодо цього є необґрунтованим. Бо виражених якихось клінічних особливостей немає. Із тих відомостей, які ми маємо, цей новий мутований вірус швидше передається. Все інше таке ж, як і при нині відомих штамах коронавірусу. Ніяких змін до тактики лікування і профілактики вносити не передбачається», - сказала епідеміологиня.
Первоцвіти, тюльпани, троянди: ціни на квіти в Чернівцях напередодні 8 березня.
Полиці квіткового ринку на Проспекті Незалежності у Чернівцях рясніють квітами, розповідає кореспондент ІА АСС. Асортимент найрізноманітніший: тюльпани, троянди, іриси. У горщечках продають гіацинти, цикламени, азалії та примули. Ціни на будь-який гаманець.
Продавці розповідають, що квіти привозять переважно з Голландії, але є і українські, зі Львова. Гіацинти, до прикладу, вирощені у Чернівцях, за такі доведеться віддати 70-80 грн. Цикламени також вирощені в Україні, ціна на них вища – 100 грн. 200 грн коштують азалії, а за примули просять 50 грн.
За троянди доведеться віддати від 40 грн, сімейні – 60 грн, а найдорожчі обійдуться у 75 грн за штуку. Найпопулярніші - тюльпани, коштують вони в середньому 20 грн. Поблизу квіткового ринку продавчині виставили букетики з первоцвітів та пролісків. Ціни на них коливаються в межах від 10 до 50 грн.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами