3 березня - рік, відколи на Буковині виявили коронавірус. Тепер - через 12 місяців - уже фіксують по пів тисячі нових випадків та рекордну кількість госпіталізацій, померли від хвороби більше тисячі пацієнтів. За посиланням ви можете переглянути хронологію подій та переглянути відео, яке ми для вас підготували.
Також нагадаємо, що 27 лютого у Чернівецькій міській лікарні №1 сталася пожежа. Фахівці встановили, що стало причиною смерті двох пацієнтів «ковідного» відділення, які перебували в епіцентрі пожежі.
Остаточні причини смерті пацієнтів повідомив ІА АСС головний судмедексперт Чернівецької області Віктор Бачинський.
«Причина смерті пацієнта, який загинув у пожежі – отруєння продуктами згорання на фоні коронавірусної інфекції. Хворий мав більше 50% ураження легень. У його крові виявили 29% окису вуглецю. Пацієнт був лежачим. Щодо другого – він мав 70% опіків, помер від опікового шоку», - сказав судмедексперт Віктор Бачинський.
У Чернівцях підприємці знову вийшли на пікет проти карантину. Працівники ринку зібралися під стінами Чернівецької ОДА, щоб вчергове висловитись проти карантинних обмежень та відстояти своє право на працю.
Згодом протестувальники зробили заяву: «Ми звертаємося до підприємців Калинівського ринку, яких тут немає, з тим, що завтра (4 березня, - ред.) ми виходимо на свої робочі місця з дотриманням усіх санітарних норм. Просимо ЗМІ донести до жителів Буковини, що Калинівський ринок відкритий та готовий приймати відвідувачів», - сказав заступник голови профспілки Калинівського ринку Василь Шкробанець.
У Чернівцях посадили у тюрму двох патрульних поліцейських, які взяли 300 доларів хабаря.
Майору поліції, інспектору сектора реагування патрульної поліції призначили 6 місяців арешту, а його колезі, старшому сержанту поліції - 4 місяці арешту. Такий вирок оголосив суд патрульним, які вимагали 300 доларів хабаря за те, що не будуть викликати слідчо-оперативну групу після виявлення підробного свідоцтва про реєстрацію автомобіля.
Їх впіймали на гарячому. Правоохоронці намагалися пояснити суду, що не вимагали та не отримували ні від кого грошей, а просто спілкувалися із хабародавцем. Пояснити ж характерне світіння фарби на своїй руці підозрюваний не зміг.
Відтак чоловіки отримали тюремний строк та позбулись права займати посади, пов`язані з виконанням правоохоронних та правозастосовних функцій на 2 роки.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами