Сьогодні, 10 лютого Чернівецький міський голова Роман Клічук поспілкувався із представниками Антикорупційної ініціативи ЄС та її керівником Алланом Крістенсеном. Під час зустрічі обговорили продовження співпраці у програмі «Міста доброчинності» в Україні.
Про це Клічук повідомив на своїй офіційній сторінці у Фейсбук, пише ІА АСС.
«Сьогодні відбулась ще одна зустріч з представниками Антикорупційної ініціативи ЄС, і я вдячний керівнику цієї організації пану Аллану Крістенсену та його колегам за плідну розмову. Розкажу, чому це надзвичайно важливо для Чернівців. Наше місто є одним із п’яти учасників програми «Міста доброчинності» в Україні. Це означає, що саме в нас Антикорупційна ініціатива реалізує довгострокову програму дій, основна мета якої – зниження рівня корупції», - написав міський голова.
Дивіться нас на YouTube
За його словами, ця програма приділяє особливу увагу наступним аспектам.
«По-перше, органам місцевого самоврядування надається, окрім консультаційної, ще і вагома технічна підтримка для запровадження новітніх ІТ-рішень, які б вилучили корупційну складову з багатьох процесів. А ми наразі саме налаштовані на впровадження елементів електронного урядування у всій системі міської влади.
По-друге, Антикорупційна ініціатива заохочує співпрацю місцевої влади з активною громадськістю. Мені здається, налагодження такої ефективної співпраці – це один з ключів до успіху в розвитку міста і громади загалом.
По-третє, велику увагу Антикорупційна ініціатива приділяє ЗМІ, вбачаючи в них потужний інструмент запобігання тіньовим процесам. А саме перезавантаження системи комунікацій міської ради теж є одним із наших сьогоднішніх пріоритетів», - додав Роман Клічук.
Читайте також: У Чернівцях румунські інвестори хочуть відреставрувати будинок Арона Пумнула
На сайті організації зазначили, що новий міський голова Чернівців прагне посилити доброчесність міста за підтримки EUACI.
«10 лютого керівник Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) Аллан Паг Крістенсен підтвердив намір EUACI продовжити співпрацю з містом Чернівці в напрямку посилення його доброчесності. З 2017 року Чернівці є одним з п’яти міст-партнерів EUACI з метою підвищення прозорості і підзвітності місцевої влади, що часто згадується як проєкт «Міста доброчесності». - йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами