Практики із енергоефективності виступають в Мармуровій залі ЧНУ.
Закордонні та столичні експерти, що проводили енергоуадит Резиденції, ознайомлювали із результатами обстеження, та які покращення для енергозбереження необхідні першочергово. У Резиденції ж кажуть: про проблеми енегозаощадження знають. Та власними силами робити вдосконалення не можуть. Вочевидь, потрібна підтримка громадськості, міської та державної влади.
«Ми зустрілись, щоб обмінятись досвідом щодо реставрації історичних споруд. Тут неперевершена споруда університету, тому ми привезли досвід реставрації з Австрії», - каже Йоханес Фреснер , спікер із Австрії.
Ігор Шилович, представник міжнародного проекту ООН з промислового розвитку ЮНІДО, Це був зроблений загальний аудит за допомогою сучасного обладнання. Ми побачили, що в цій будівлі є складним і що можна зробити. Буде запропонована система заміни опалення, яке існує на іншу систему і друге: це впровадження системи контролю за опаленням.
Мармурова зала, її скільки не опалюй, тими методами, які зроблені в 50-х роках минулого століття – не опалиш. Я вже не кажу, що ці труби потрібню змінювати, потім є труба опалення іде горищем, вона гріє горище і небо. Вони зробили рекомендації, як не гріти горище і небо, говорить ректор ЧНУ Степан Мельничук.
Також практики з енергозбереження із Центру ресурсоефективного та чистого виробництва ООН провели конференцію, де ділились власним досвідом із представниками комунальних закладів, ОСББ, та громадськості.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами