Обладнання для кімнати корекційного розвитку придбала фіналістка конкурсу «Міс Україна 2015» Аліна Аньол.
У Чернівецькій спеціальній загальноосвітній школі №3 для дітей з особливими потребами про такий кабінет могли тільки мріяти. Витратили на нього близько 10 тисяч гривень.
- У нашій школі навчаються 134 учні. Усі діти – з вадами розумового розвитку, зокрема, хворобою Дауна, аутизмом. Тож до них потрібен особливий підхід, аби скорегувати вади, допомогти їм адаптуватися у суспільстві, - каже Ольга Добржанська, директор школи. – У сенсорній кімнаті є все необхідне обладнання для роботи за методикою Марії Монтесорі.
Читайте ще: За сотню сердечок – обладнання сенсорної кімнати для дітей-аутистів
До створення кабінету долучилися всі: вчителі своїми силами зробили ремонт, за державні кошти придбали нові меблі, а Аліна Аньол забезпечила іграшками та обладнанням.
- Благодійний проект був одним з умов участі у конкурсі «Міс Україна 2015». Я прийшла до директора цієї школи і запитала, що потрібно. Таким чином, разом вирішили обладнати сенсорну кімнату, - розповідає Аліна Аньол, «Міс глядацьких симпатій» конкурсу. – Дуже приємно, що мені вдалося бодай на крихту допомогти цим малятам.
Сьогодні для учнів провели перший урок в новенькій корекційній кімнаті. Шестеро дітей із захопленням пробували зав`язувати кольорові шнурівки, застібали ґудзики, складали дерев`яні геометричні фігури.
Вам буде цікаво: Для сенсорної кімнати вже придбали обладнання
- У корекційній кімнаті вчитель маємо можливість спостерігає за тим, як дитина самостійно обирає, чим їй займатися. Тут є багато різних предметів, форм, кольорів. У такій роботі в учня формується уява, мислення, розвивається дрібна моторика рук, - пояснює Катерина Абрамова, соціальний педагог спецшколи №3. – Таким чином, гра перетворюється у цікаве навчання і розвиток.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами