Лікарі, активісти та спортсмени зустрілися із учнями Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки та розповіли про наслідки вживання психотропних речовин, алкоголю, куріння та про відповідальність у разі вчинення правопорушень, пише офіційний сайт УМВС України в Чернівецькій області.
Нажаль статистика дуже не втішна. Середня тривалість життя наркомана – це 23 роки. У цей період молода людина лише розпочинає свій професійний та сімейний шлях, а згубна звичка – руйнує його. Статистичні дані вказують і на те, що вперше вживати наркотики молоде покоління починає у 12-13 років. На це впливають багато факторів: і середовище, де дитина росте, компанії, бажання виділитися серед друзів тощо.
Лікар-нарколог Чернівецького обласного наркологічного диспансеру Іванна Герасимчук детально розповіла слухачам про медичні наслідки вживання наркотиків.
-До лікарів, зазвичай звертаються, коли людина вже важко хвора. І лише 5-7% відсотків після проходження курсу лікування, наркозалежні перебувають у тривалій ремісії. Тому одним із дієвих факторів боротьби із наркоманією є її профілактика.
Андрій Бурштин, голова Чернівецького осередку строгменів України, на своєму прикладі розповів, як можна досягти успіху та закликав учнів спрямовувати свою енергію та вільний час на зайняття спортом.
Надалі планується відвідати максимальну кількість навчальних закладів краю, з метою профілактики та викоріненню наркоманії, злочинності серед підлітків. Тож до боротьби із цією проблемою закликаємо всіх небайдужих громадян.
Зокрема, якщо Вам відома інформація про осіб, які виготовляють наркотики, продають їх, місця розповсюдження та вживання психотропних речовин, прохання повідомляти за телефонами у Чернівцях (0372) 59-16-53, «102» або на телефон гарячої лінії - 095-363-74-22.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами