За його словами, відновлення навчання несе за собою ризики та виклики.
«З одного боку, у нас є нарікання на дистанційну форму навчання, шкутильгає якість освітніх послуг. Не всі вчителі на однаково високому рівні забезпечили дистанційне навчання. Але, повертаючи дітей до школи, давайте не забуватимемо про те, хто є контактні особи. Моделюємо ситуацію, що захворіла класний керівник або вчителі-предметники. Якщо випадають четверо чи п’ятеро предметників – страждає вся школа», - зазначив голова ОДА.
Читайте також: На Буковині почали згортати відділення, які перепрофілювали під COVID-19
За словами Сергія Осачука, сьогодні Департамент освіти і науки Чернівецької ОДА працює над тим, аби шукати кадри, які могли б прийти на заміну вчителям, які вимушені будуть лікуватися від коронавірусу чи перебуватимуть на самоізоляції.
«У нас є Інститут післядипломної освіти, а також великий резервний список вчителів, які можуть прийти на заміну. Але в тому числі, у нас є і Чернівецький національний університет. Можливо, будемо просити студентів 4 та 5 курсів заміняти вчителів», - додав Сергій Осачук.
Нагадаємо, з 1 серпня на Буковині можуть запрацювати дитсадки
Наші новини є у Facebook
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
Також дуже небезпечні аудиторії з багатьма комп'ютерами, якщо дуже довго у них знаходитись.
Та й взагалі, якщо усвідомити, що спаливши усі купюри світу, по водопроводу не багато води доставиш, оціниш здоров'я, особливо, якщо усвідомиш це тоді, коли здоров'я втратив, не прочитавши такого коментаря чи якщо тобі хтось про це не сказав із тих, хто це розуміли.
'