До таких місць належать ринки, гуртожитки, ресторани, хостели, автомобільні та залізничні вокзали, повідомили у відповіді на інформаційний запит журналістів МА АСС в управлінні Державної міграційної служби в Чернівецькій області.
«У разі виявлення нелегального мігранта вживаються заходи щодо його ідентифікації, відбираються письмові пояснення, здійснюються перевірки за відповідними базами даних з метою встановлення причин, що сприяли порушенню міграційного законодавства. Після прийняття рішення про примусове повернення у 30-денний термін іноземець має право на оскарження», - пояснюють у повідомленні.
Найчастіше серед мігрантів зустрічаються мешканці Молдови та Румунії, адже саме з цими країнами межує Чернівецька область.
Журналісти поцікавилися, чи були серед незаконних мігрантів росіяни, на що отримали відповідь: «Від початку 2025 року на території Чернівецької області не було виявлено нелегальних мігрантів з російської федерації».
Причиною прийняття рішень про примусове повернення іноземців в більшості випадків є перевищення ними дозволеного терміну перебування на території Україні.
Дивіться нас на YouTube
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами