Вони представили 17-хвилинний фільм «Жити не можна виживати».
Упродовж тижня учасники Школи документального кіно «Скарб Солідарності», яка проходила у Львові, мали змогу детально ознайомитися з секретами створення документальних фільмів. Таку можливість надали Український католицький університет (Львів) та Центр думки Івана Павла ІІ (Варшава), пише офіційний сайт ЧНУ.
А 18-19 листопада учасники Школи документального кіно представили власні документальні фільми, де головною ідеєю стала тема солідарності. Від кафедри журналістики Чернівецького національного університету в Школі документалістики взяли участь студентки IV курсу Анастасія Бойко та Анастасія Сафандула. Вони представили 17-хвилинний фільм «Жити не можна виживати».
Читайте ще: Професор Чернівецького національного університету - лауреат премії імені Дмитра Загула
«Говорячи про Революцію Гідності, люди знають, що йтиметься про єдність народу, про солідарність, про те, що об’єднує націю на шляху до певної мети. Наш фільм покаже солідарність у іншому її розумінні. «Жити не можна виживати» - фільм не про «веселі» студентські роки чи життя в гуртожитку, а про те, де починається солідарність і чи є вона насправді…» - такими словами учасниці презентували фільм.
Вам буде цікаво: Партнерські стосунки у вишах. Український студент про своє навчання у Європі
Молоді режисерки отримали перше місце у кінофестивалі.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами