Передсвяткова метушня, зміна звичного розпорядку. Місяць веселих гулянь та щедрих столів із наїдками і напоями. Саме так більшість українців звикли проводити час у січні. А фахівці призвичаїлися аналізувати – як безболісніше перейти від свят до роботи.
Чернівчани розповідають, святкували по-різному.
„Я не перенапружилась під час свят, я трохи відпочиваю, гуляю, і мені не важко.”
„Просто я не пью и мне не тяжело. Ну, конечно, внутреннее настроение, внутреннее желание”
„Я не пью. Если много праздновать, отдыхать, то тяжело, хочется на работу.”
З таким підходом городян солідарні психологи. Для яких питання післясвяткової депресії – звичне явище. Багато веселощів, беззмістовний відпочинок і традиційні святкові застілля виснажують українців.
Ігор Огданський, методист-консультант Центру практичної психології та соціальної роботи МУО: „Якщо людина перенапружилась із застіллям, і шкідливим для здоров’я відпочинком, вона, як правило, може після цього захворіти, чи їй потрібен буде знов відпочинок”
Найкращий лік, за думкою фахівців, збагнути, що потрібно саме вам. Допоможе цьому й більш розмаїтий відпочинок, і елементарний режим.
Ігор Огданський, методист-консультант Центру практичної психології та соціальної роботи МУО: „Потрібно перш за все прислухатися до себе, відпочити, дати насправді можливість собі відпочити і почати дотримуватись режиму, звичайний режим хоча б: сну, відпочинку, харчування, без надмірностей”
Щасливчики ті, хто має і любить свою роботу. Для таких зміна діяльності від гулянь до праці стане рятунком.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами