Студенти спільно зі своїми педагогами розробили та представили перед компетентним журі бізнес-ідеї, які вони планують реалізувати в межах річного вивчення програми з підприємництва «Компанія». На думку журі, найцікавішу бізнес-ідею представила мінікомпанія «Nutty Love» з Чернівецького вищого комерційного училища Державного торговельно-економічного університету. Учасники презентували горішки, які за їх словами «маленькі шедеври кондитерського мистецтва, які підкорюють ідеальним смаком».
Друге місце посіла мінікомпанія «Мal’ovana» Вищого професійного художнього училища №5 з проєктом виготовлення серветок на бавовняному полотні з художнім розписом ручної роботи.
Третьою стала мінікомпанія «PROEKT +» Чернівецького професійного будівельного ліцею. Учасники створюють декоративне панно з шпаклівки, яке є вдосконаленням звичайної картини. Адже таке панно ручної роботи стане чудовим акцентом в інтер’єрі, звертаючи увагу і додаючи особливого шарму кімнаті.
За словами організаторів, Табір підприємництва дає змогу учасникам за декілька днів отримати базові знання з підприємницької діяльності та опанувати нові навички, вирішуючи практичні завдання.
«Цього року JA Ukraine оновила формат своїх підприємницьких таборів. Наша команда прагнула залучити до цих заходів якомога більше молоді, яка зараз навчається підприємництву за матеріалами програми «Компанія» і хоче розвивати свої бізнес-ідеї. Тому частина практичних сесій з бізнес-тренером тепер проходить онлайн. Додатково, ми організовуємо для молоді великий одноденний офлайн-захід, де на тренінгах учасники вчаться розвивати навички продажів та комунікації з клієнтами», - розповіла Віра Другова, менеджерка програм Junior Achievement Ukraine.
Отримуйте новини в Telegram
«Те, що залишається незмінним - це конкурс бізнес-ідей, на якому є можливість отримати зворотній звʼязок від професійного журі та вибороти гарні призи від організаторів. Перші відгуки учасників показують, що такий формат їм дуже подобається, адже він допомагає краще підготуватися до конкурсу та більш впевнено презентувати свої ідеї перед журі», - наголосила Віра Другова.
Безпосередньо у день заходу журі оцінили представлені ідеї та визначили переможців. До складу суддів доєдналися: Галина Ніконова, власниця кондитерської «NikoNova», Володимир Гавреш, директор та співзасновник ТзОВ "Укрдревексім", Оксана Лелюк, виконавча директорка Клубу підприємців Буковини, голова Асоціації екскурсоводів Буковини, Тетяна Дуткевич, власниця ТМ "Чіабата", експортерка промислового обладнання, і Тетяна Баланецька, головна спеціалістка Департаменту освіти та науки Чернівецької ОВА.
Переможців нагородили цінними призами, а команда, яка здобула 1 місце відвідає з екскурсією виробництво у кондитерській «NikoNova».
Табір підприємництва у Чернівцях продовжує низку з понад 15-ти інших інтенсивів для навчальних закладів зі всієї України. Подібні заходи вже відбулись у Вінниці, Івано-Франківську, Києві, Луцьку, Львові, Хмельницькому та Ужгороді. Далі Табори підприємництва відбудуться в Дніпрі та Тернополі.
Нагадаємо, у серпні 2024 року 14 закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти Чернівецької області ухвалили рішення ввести в навчальний план міжнародний курс з підприємництва «Компанія». Загалом у 2024-2025 навчальному році до освітніх програм Junior Achievement приєдналися 350 закладів освіти з 21 регіону України.
Команда Junior Achievement Ukraine вдячна за співпрацю та підтримку Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА.
Junior Achievement Ukraine - це провайдер навчальних програм з підприємництва та фінансової грамотності для молоді. Організація є частиною всесвітньою мережі Junior Achievement. Її місія – підготовка молоді до ринку праці, кар’єрного і особистого розвитку.
Сьогодні програми Junior Achievement успішно розвивають у 40 країнах Європи та більш ніж у 100 країнах світу. Минулого навчального року мережа організації в Європі охоплювала понад 6 мільйонів молодих людей за підтримки понад 140 тисяч викладачів та 100 тисяч волонтерів з бізнес-середовища. В Україні організація працює з середніми школами, закладами професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, залучаючи щороку до навчання понад 10 тисяч молодих людей.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами