На відновлення кінологічного центру надано більше 3 млн. грн за сприяння НПУ та МВС. Капітальний ремонт у центрі проводили з минулого року.
«Це розшукові собаки, такі, які вміють шукати наркоти, зброю, вибухівки, одна з антитерору, дві – з пошуку трупів та залишків людей, - розповідає Василь Кричуняк, начальник кінологічного центру ГУНП у Чернівецькій області. - Породи тут лабрадор, малінуа, німецька вівчарка: одні стрибучі, інші витривалі, втім, універсальний собака – німецька вівчарка.»
За словами правоохоронців, у сільській місцевості кожен злочин розкривають за участі собаки.
«Це ваш напарник, 24 на 7. Історія кінології у поліції починається від створення у Києві першого центру майже 100 років тому, - говорить заступник Голови Нацполіції України Олексій Руденко, - масовим це стало у 1950 роках. Зараз у прикордонній службі кінологічна служби стоїть на щабель вище. Але від нас залежить, чи зможемо ми наблизитись до такого ж рівня чи може станемо кращими. Джек Ніколсон сказав: алгоритм у житті роблять дві речі: діти і собаки.»
Читати: У Чернівцях демонстрували вправність службові собаки правоохоронних органів та спецслужб (ФОТО)
Представниця Євросоюзу з Нідерландів Гільдегард Буітінк зауважила, що кінологічний центр - важлива одиниця, бо як би багато не було офіцерів, є речі, де треба хоча б одного собаки, бо він у тому кращий.
«Ми прагнемо підтримувати вас як консультативна місія ЄС, цей центр справді вражає, це професійно зроблено. Бачимо, що кінологічні групи тут розвинені та підготовлені, і вони хочуть обмінюватись досвідом з європейськими колегами, - сказала керівник компоненту правоохоронних органів КМ ЄС Гільдегард Буітінк. - Це зажди командна робота. Це важливо для збору речових доказів. Не так легко було б працювати без такої підтримки чотирилапого друга.»
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
http://aaa-rehab.com
Jamesmum