Офіцери за призовом в обов’язковому порядку проходять тримісячну підготовку та після цього призначатимуться на первинні офіцерські посади до військових частин, які не беруть участь в операції Об’єднаних сил. Ці офіцери не залучатимуться до ООС без їхньої особистої згоди та укладання відповідного контракту.
Військова служба за призовом офіцерів запасу є обов’язковою. Призову підлягають офіцери запасу віком до 43 років, які закінчили військові кафедри, мають вищу освіту та яким присвоєне первинне офіцерське звання і які за результатами медичного огляду придатні до військової служби за станом здоров’я.
Соціальний захист та грошове забезпечення офіцерів за призовом повністю відповідає рівню, який отримують офіцери військової служби за контрактом ( починаючи з 2019 року близько 15 тисяч гривень).
"У Чернівецькій області були проблеми з цією категорією, хоча ми попереджали, що це служба в тилу з усіма перевагами офіцера, збереження місця працевлаштування. Не виявилося охочих піти на службу і серед лікарів" - зауважує Віталій Чурай, Чернівецький обласний військовий комісар.
Щодо контракту, то план в області виконали минулого місяця на більше ніж 76%. Але річний план ще не виконали.
"Планове завдання по відбору кандидатів на військову службу за контрактом на 2018 рік складає 982 чол. Станом на 08.11.2018 року уклали контракти – 630 чол., що складає 64,1 % від планового завдання. Але в Україні Чернівецька область вийшла на 3 місце. Після Хмельницької і Львівської областей" - каже комісар.
Нагадаємо, грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 7300 до 10000 грн.
Читати ще: 63-річний буковинець хоче служити у морській піхоті разом з сином
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами