Таке рішення прийняли у зв’язку з необхідністю доукомплектувати фахівцями дефіцитних спеціальностей первинні офіцерські посади в небойових військових частинах — арсеналах, базах, складах, навчальних центрах і полігонах, пише Експрес.
- Бракує фахівців механізованих, інженерних підрозділів, зв’язку та автоматизованих систем управління, морально-психологічного та медичного забезпечення, — розповідає Олександр Поронюк, начальник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України. — Заплановано призвати цю кількість офіцерів у листопаді. Відповідно, у грудні будуть звільнені ті офіцери запасу, яких призвали у червні 2017 року.
Читайте ще: Призов офіцерів: кожен четвертий захотів служити за контрактом
Призвуть на військову службу тих, хто свого часу, навчаючись у вишах, отримав офіцерські звання, але службу в армії так і не проходив. Йдеться про осіб віком до 43 років, які не мають обмежень за станом здоров’я для проходження служби.
— Служба офіцерів запасу триватиме 18 місяців. На весь цей період за ними зберігатиметься місце роботи, посада і зарплата на підприємстві, де вони працювали до призову, - продовжує Олександр Поронюк. - Окрім того, у ЗСУ вони отримуватимуть грошове забезпечення у розмірі від 9 тис. грн. відповідно до звання і посади. Після цього офіцери можуть або повернутися до цивільного життя, або укласти контракт і продовжити службу.
Ці офіцери служитимуть у тилових частинах. У зону бойових дій вони зможуть потрапити, якщо виявлять бажання і підпишуть контракт.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами