Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук підписав розпорядження про розподіл 432 мільйонів гривень із резервного фонду держбюджету, які виділив уряд для ліквідації наслідків червневої негоди.
Про це пише ІА АСС із посиланням на відповідний документ на сайті Чернівецької ОДА.
Згідно цього розпорядження та додатку до нього, найбільшою сумою з виділених коштів буде розпоряджатися управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг обласної адміністрації - понад 274 мільйони гривень. Також чималу суму на ліквідацію наслідків червневої повені отримала Недобоївська сільська рада, яка не межує з жодною річкою Чернівецької області. З резервного фонду держбюджету цій сільраді виділили майже 46 мільйонів гривень.
Загалом, у додатку до розпорядження про виділення коштів на ліквідацію наслідків негоди присутні 17 розпорядників бюджетних коштів.
Читайте наші новини в Instagram
Як пояснив у коментарі кореспонденту ІА АСС директор департаменту регіонального розвитку Чернівецької ОДА Віктор Подорожний, представники Недобоївської сільради документально підтвердили усі завдані негодою збитки. Зокрема, щодо постраждалої інфраструктури громади.
«У Недобоївцях планують відновлювати постраждалу інфраструктуру ОТГ. Вони включили дороги комунальної власності, підвали тощо. Загалом у розрізі регіонів, найбільше грошей для відновлення інфраструктури через червневі паводки отримали Путильський та Вижницький райони. Але в цьому розпорядженні ці регіони окремо не настільки виділені, оскільки розпорядниками коштів для відновлення мостів і доріг у гірській місцевості, в основному, виступають департамент капітального будівництва й управління інфраструктури. Великі об'єкти будуть робити вони. А громади й районні адміністрації будуть робити місцеві дороги і невеличкі мости, поодинокі є випадки ремонтів у соціальних об'єктах, які постраждали від паводків», - сказав обласний чиновник.
Він запевняє, що від паводків постраждали не лише гірські регіони, а й низинні території, де дощі розмили дороги. Лише Кельменецький район зовсім не постраждав від червневих паводків.
«Усі пошкоджені об'єкти були заактовані відповідними комісіями з питань ТЕБ та НС. На їх відновлення уже складені проєктно-кошторисні документації, а після виділення коштів їх починають ремонтувати», - додав Віктор Подорожний.
У цей перелік було включено близько 300 об'єктів, які постраждали від червневих паводків.
Нагадаємо, Кабмін виділив Буковині 432 мільйони гривень на ліквідацію наслідків цьогорічної повені.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами