До Всесвітнього дня польоту людини у космос у чернівецькому Музею науки провели активності для учнів, майстер-класи, вікторини, розповіли про космічні факти та цікавинки, пише Медіа агентство АСС.
Відкриття музею відбулось 7 грудня 2022 року. За цей час тут провели 20 відкритих уроків, прийняли школярів із 38 шкіл області.
«Цей захід - це була ініціатива департаменту освіти ОВА, також долучились міський центр юних техніків імені Каденюка та ліцей №14. Ми запропонували учасникам активності: збирання тематичних пазлів, гру кахуд, наукові дайджести, розповіді про космос і їжу, рослини, музику, рольові ігри про те, як збудувати сонячну систему. Все це для популяризації знань з астрономії», - розповів модератор заходу, директор ліцею №14 Сергій Кізіма.
Отримуйте новини в Telegram
У музею є магніти для кожного: тут і трирічний знайте собі забавку, і дорослий стане дитиною. Для чоловіків є цікаві експонати з магнітами, жінки полюбляють анатомічний сектор, діти зачаровуються чимось гучним та яскравим. Головне правило музею – не можна не чіпати.
«Це простір, де можна все. Трирічна дитина не скаже, що наука – це важливо, але вона знатиме, що це круто. Це вразить, і вона задумається як це працює. Наука - вона всюди і для всіх», - додала Марія Дуброва, директорка Музею науки у Києві.
«У нас плани на цей музей грандіозні - це стане мистецькою платформою із майстер-класами. Вважайте, що буде фестиваль з усякими видами діяльності. На базі музею влітку працюватиме екологічний табір, ми проведемо День та Ніч музею, фахівці з позашкілля об’єднаються у творчій роботі для спільної мети. А коли переїдемо десь у центр – то і відвідуваність буде краща», - розповіла Олена Дика, заступниця керівника Буковинської Малої академії наук.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами