Зокрема, 32-річна заявниця під приводом пошуку квартири в оренду перерахувала невідомій особі 11 тисяч гривень. Після так званої угоди орендар не виходить на зв'язок, пише Медіа агентство АСС з посиланням на відділ комунікації тисячі
Також 74-річна чернівчанка в одній із соціальних мереж натрапила на оголошення про додатковий заробіток. Відтак – перейшла за надісланим фішинговим посиланням і під приводом інвестування та отримання прибутку перерахувала майже 68 тисяч гривень декількома платіжками невідомій особі.
Приватний підприємець з Чернівців також намагався заробити «легкі» гроші в інтернеті. 34-річний місцевий житель через мобільний додаток перерахував псевдоброкерській компанії понад 118 тисяч гривень.
Наші новини є у Facebook
За іншою шахрайською схемою грошей позбулася 31-річна жителька Кіцмані. Жінка розмістила оголошення про продаж взуття у мережі інтернет. Псевдопокупець надіслав фішингове посилання для проведення оплати. Заявниця перейшла за ним та згодом виявила, що у неї з рахунку зникли гроші.
У 45-річного жителя села Чагор невідома особа, використовуючи електронно-обчислювальну техніку, зняла з рахунку майже 20 тисяч гривень.
Слідчі поліції внесли відомості про вказані факти до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами