«Наразі в Україні жінки отримують, наприклад, на 21% нижчу заробітню платню порівняно з чоловіками. Цей показник вищий, ніж у більшості країн Європи», — пише Юлія Соколовська.
За її словами, по суті це «невикористаний потенціал як для самих жінок, так і для країни в цілому».
Цими днями у столиці Кенії Найробі проходить глобальна подія – Саміт ООН з питань народонаселення та розвитку. Захід зібрав понад 5 тис. учасників зі 180 країн світу.
Мета – привернути увагу, обговорити спільно шляхи та необхідність досягнення рівності чоловіків і жінок у світі, недопущення гендерно зумовленого насильства, скорочення смертності матерів при народженні дітей та інші важливі теми.
Читати: Вчені з'ясували, що чим більше сну у людини, тим вища її зарплата
«І мова не лише про зрівняння рівнів оплати праці чоловіків та жінок, а й про створення рівних умов: щоб матері мали можливість при бажанні повертатись на ринок праці після народження дітей, щоб роботодавці розвивали відповідну інфраструктуру та умови, більш гнучкі графіки роботи, щоб татусі все більше залучались до догляду за дітьми, країна розвивала дошкільну освіту, щоб ми долали стереотипи, щоб більше жінок ставало на керівних посадах і багато іншого», — зазначила Соколовська.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами