У Чернівецькому університеті відкривається Музей етнографії та Стародавньої історії, пише сайт вишу
4грудня об 12:00 Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича проводитиме офіційне відкриття Музею етнографії та Стародавньої історії як один із ключових заходів реалізації проекту «Історична та етнографічна спадщина – частина сталого розвитку туризму на Буковині» (HERITAGE) MIS-ETC Code 829.
Місце проведення: м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2.
Захід відбудеться в рамках Спільної операційної програми Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007-2013 під гаслом «Спільні кордони. Спільні рішення».
Проект HERITAGE реалізується з 16 травня 2012 року по 31 грудня 2015 р. з метою сприяння у розвитку та вдосконаленні інфраструктури історико-етнографічного туризму за рахунок збільшення туристичної привабливості Буковини. Загальний бюджет проекту складає 1 474 463,00 євро (еквівалент у грн. – 16 513 985,60), у тому числі бюджет на реалізацію проекту Чернівецьким національним університетом – 934 466,00 євро (еквівалент у грн. – 10 466 019,20). Фінансування проекту здійснюється до 90% Європейським Союзом.
Саме в приміщенні музею ви зможете по-справжньому помандрувати в минуле та подивитись на спосіб життя буковинського населення ще в століття відсутності сучасної цивілізації, століттях, де не було комп’ютерів, мобільних телефонів та Інтернету, але існувала гармонія в суспільстві, прагнення розвиватись та розмножувати прекрасне, що і передається нам через вибрані експертами експонатами різного характеру, які можна зустріти в музеї. У музеї ви зможете побачити елементи народного вбрання найбільш поширених на території нашого краю етнічних груп, особливості їхнього побуту та духовного життя. А також зможете отримати вичерпну інформацію про Буковинський край від гідів-експертів.
На відкриття даного музею запрошуються всі бажаючі і, перш за все, ті, хто цікавляться історією рідного краю, а саме – Буковини, особливостями побуту попередніх століть, поціновувачами раритетних предметів та палкими шанувальниками старовинних монет та банкнот.
За додатковою інформацією звертатись до керівника музею Сандуляка Івана Георгійовича за тел. +380509360544 або по e-mail: [email protected].
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами