Юрій Падурару, Зав.відділом Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України в програмі "Суть речей" розповів, при яких температурах найкраще бути дітям, щоб менше хворіти
Слухач. Мене цікавить феномен прохолодної кімнати. Є дослідження, що діти і дорослі, які сплять в прохолодній кімнаті, мають менший ризик захворювання на ГРВІ і грип.
Вам буде цікаво: За три дні у Вижницькому районі 400 хворих звернулися за допомогою. Двоє мають пневмонії
Юрій Падурару: Дуже правильне питання. Ми рекомендуємо садочкам і школам певну температуру, дотримуватися певного мікроклімату. Це і вологість, і температура, і провітрювання. Це на 50% забезпечить профілактику виникнення гострих респіраторних інфекцій та грипу. Питання температури важливе не тільки в приміщеннях, але і в транспорті. До прикладу, зараз, в період епідемії, в транспорті має бути тепло, сухо і чисто. В рейс не має право виїжджати, коли він не забезпечений опалювальною апаратурою, транспорт має бути після кожної зміни помитий і продезинфікований. Це також важливий захід для того щоб зменшити кількість хворих і ризик зараження людей в транспорті.
Читайте ще: В обласній лікарні від грипу лікують 24 дитини
Людмила Григорчук: Яка температура має бути в кімнаті?
Юрій Падурару: Є санітарні норми, які регламентують для садочку – 22 градуси, а в школі – 19 максимальна температура.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами