Важливо:
Виборець, ідучи на дільницю, має взяти із собою паспорт, що є основним документом, за яким йому на дільниці мають надати виборчі бюлетені для голосування.
Іншим документом, який дає право голосу на цих виборах, є тимчасове посвідчення громадянина України. Але це стосується лише тих виборців, які нещодавно прийняли громадянство України та не встигли оформити паспорт.
Жодний інший документ – військовий квиток, закордонний чи дипломатичний паспорт, посвідчення народного депутата України, посвідчення учасника бойових дій, чорнобильське посвідчення та інші документи – не дають права членам дільничних виборчих комісій видавати бюлетені виборцям за умов їхнього пред’явлення, навіть за умови наявності таких виборців у списку виборців на дільниці.
Відмітка про вибір
Відмітка про волевиявлення виборця на кожному бюлетені, з кожного виду місцевих виборів, має бути лише одна. Якщо буде дві або більше, тоді такий бюлетень надалі визнається недійсним.
Графи «Не підтримую жодну політичну партію/кандидата на посаду міського/селищного голови» в бюлетенях на цьогорічних місцевих виборах не буде.
Тож виборець, який прийшов на дільницю з бажанням проголосувати «проти всіх», має все-таки зробити свій вибір на користь котрогось із наявних у бюлетенях кандидатів чи партії, адже такі вимоги Закону. Якщо ж не поставить жодної позначки, тоді, як і у випадку з кількома позначками, такий бюлетень буде недійсним.
За проведенням виборчого процесу стежитимуть міжнародні спостерігачі, загальна кількість становить 1554 особи від 14 іноземних держав та 14 міжнародних організацій. Зокрема, це будуть представники від Королівства Данії, Угорщини, Федеративної Республіки Німеччина, США, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Литовської, Естонської, Чеської, Французької, Словацької Республік, Японії, Канади, Польщі, Австрії, пише chask.net
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами