Так, у наступному році комунальне підприємство планує відновити приблизно 6 км аварійних ділянок магістрального водогону, в тому числі й 532 м повітряної лінії. Про це сьогодні, 8 грудня, під час звітної пресконференції розповів генеральний директор «Чернівціводоканалу» Андрій Колесник, пише Медіа агентство АСС.
Читайте також: Водопровідні мережі Чернівців ремонтуватимуть за європейські гроші
«Йдеться про найпроблемніший магістральний водогін Дністер-Чернівці. Ми зараз знаходимося на завершальній стадії підписання контракту. Опісля вже можна буде говорити про виконання І стадії проєкту реконструкції муніципального водного господарства міста Чернівці.
Також, цьогоріч нам надали дозвіл на підписання кредитної проектної угоди вже по ІІ стадії цього проєкту. Загальна вартість складає 21,5 млн. євро. Ця стадія передбачає відновлення приблизно 7 км аварійного магістрального водогону від водонасосної станції ІІІ-го підйому «Шубранець» до резервуарів чистої води «Попова», відновлення аварійних ділянок мережі водопостачання разом з найбільш зношеними мережами системи водовідведення, які розміщені на одних вулицях (24 км водопровідних мереж та приблизно 21 км мереж водовідведення)», - зазначив Андрій Колесник.
Окрім цього, у планах підприємства – переїзд Центру обслуговування споживачів у приміщення ЦНАПу, розвиток сучасних методів комунікації зі споживачами, продовження зонування міста, відновлення системи стравлювання повітря та розробка проектів альтернативного водопостачання.
«Оскільки сьогодні місто отримує 85% води від водогону Дністер-Чернівці, нам треба говорити про відновлення постачання з підземних водозаборів так і з русла р. Прут. На сьогодні перший проєкт – це відновлення перемички через р. Прут. Раніше ця труба проходила по старому мосту. Коли він перестав функціонувати, ця нитка була фактично знищена. Ми плануємо її відновити у наступному році. Вона дозволить збільшити об’єми поданої води в район вул. Гагаріна, Севастопольська, Чернишевського, Машинобудівників, Капеланської та прилеглих вулиць з насосних станцій «Рогізна» та «Очерет».
Другий наш великий проєкт – це відновлення водопостачання з насосної станції Магала. Сьогодні водопостачання здійснюється двома нитками через аварійний міст через р. Прут. Проєкт передбачає реконструкцію трубопроводу діаметром 400 мм. При цьому планується відмовитись від використання ділянки, що проходить аварійним мостом, та здійснити реконструкцію прохідного тунелю для прокладки в ньому двох трубопроводів діаметром 400 мм. Це дозволить збільшити водопостачання в районі Гравітону та Винниченка», - додав керівник «Чернівціводоканал».
Новини Медіа агентства АСС є у Viber
Нагадаємо, нещодавно Чернівецька міська рада анонсувала аудит комунального підприємства «Чернівціводоканал». Його проводитиме міжнародна консалтингово-аудиторська компанія «Deloitte». Реалізація аудиту запланована на травень 2022 року.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами