Водії, екіпажі бойової машини та стрільці – найбільш поширені військові спеціальності, за якими йдуть служити буковинські чоловіки. Жінки ж здебільшого обирають посади санінструкторів, кухарів, а також стрілецькі. Про це пише ІА АСС з посиланням на пресслужбу Чернівецького обласного військового комісаріату.
Загалом від початку 2020 року контракт на проходження військової служби уклали більше 400 жителів Чернівецької області, з них майже 7% – жінки. Найбільше охочих йти до війська в Сторожинецькому та Сокирянському районах.
Наразі комісаріати проводять набір в гірсько-штурмові та десантно-штурмові бригади, підрозділи яких розташовані на Закарпатті, Івано-Франківщині та Буковині. Бригади поповнюються особовим складом, як і зазвичай, після чергових ротацій на Сході. Основна частина військових продовжує службу, разом з тим частина звільняється в запас. Зазвичай це ті, які набули пенсійного віку, що служать з самого початку війни та потребують відпочинку.
Вояки кажуть, що колектив значно укріплюється з приходом нових людей, особливо - молоді, з їх енергійністю та завзяттям. Тож закликають тих, хто здатний служити, ставати поряд у стрій, долучатись до захисту своєї землі.
Читайте ще: На Буковині оголосили вступ на річні офіцерські курси
Гірські штурмовики та десантники отримують забезпечення, що є на 23% вищим, ніж в інших частинах. Для прикладу, командир танка отримує 13500 гривень, у районі ООС на другій лінії – 20000 гривень, першій – 30000 гривень. Приблизно такий же розмір забезпечення в музиканта чи то командира гармати. Також для військових передбачено соціальний пакет та ряд пільг, безоплатне речове, житлове, медичне забезпечення тощо.
Нагадуємо, щоб розпочати військову кар’єру, не обов’язково мати досвід служби.
У військових комісаріатах можна отримати вичерпну інформацію про вакансії та умови служби, або зателефонувати: 0509480349, (0372)524349.
Дивіться нас на YouTube
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами