У центрі залу представили воскові фігури цих героїв та їхні особисті речі, пише Глибока інфо
![Воскову фігуру «кіборга» з Глибоки Валерія Красняна представили у столичному Національному музеї Воскову фігуру «кіборга» з Глибоки Валерія Красняна представили у столичному Національному музеї](http://media.acc.cv.ua/news/article/2018/01/28/2282/kiborg1.g.jpg)
“На фотозбільшенні зруйнована вежа Донецького аеропорту з прапором, окропленим кров’ю його захисників. Поруч оригінальні покажчики місць, за які кіборги боролися до останнього подиху. Шалену напругу боїв, мужність і звитягу НАШИХ воїнів передають документальні світлини та кадри кінохроніки”, – йдеться у повідомленні сайту.
![Воскову фігуру «кіборга» з Глибоки Валерія Красняна представили у столичному Національному музеї Воскову фігуру «кіборга» з Глибоки Валерія Красняна представили у столичному Національному музеї](http://media.acc.cv.ua/news/article/2018/01/28/2282/kiborg2.g.jpg)
“Цей експозиційний комплекс ми назвали “НАШІ”. Він створений Національним музеєм історії України у Другій світовій війні та галереєю-музеєм “Історія становлення української нації”, – повідомляє сайт музею.
![Воскову фігуру «кіборга» з Глибоки Валерія Красняна представили у столичному Національному музеї Воскову фігуру «кіборга» з Глибоки Валерія Красняна представили у столичному Національному музеї](http://media.acc.cv.ua/news/article/2018/01/28/2282/kiborg3.g.jpg)
Як відомо, Валерій Краснян у Чернівцях очолює Центр допомоги учасникам АТО та їх членам сімей.